כוכבים

קמרון דיאז מאשרת: היא למעשה פרשה

Anonim

היא מדברת על הפנסיה בעצמה

ביי, הוליווד! ב 'אנני' היא נראתה לאחרונה בארה"ב בסוף 2014 על המסך הגדול. עכשיו קמרון דיאז (45) אישרה כנראה כי היא "למעשה פרשה". בעבר, היו הרבה השערות על 45 בן ו הקריירה שלה מתנהג.

סלמה בלייר יש blabbed

עמיתה למשחק, סלמה בלייר (45), עוררה התרגשות רבה לפני כמה שבועות עם ראיון. בשולי אירוע בלייר היה צריך לספר דיווחים בתקשורת כי חברתה קמרון דיאז תלה משחק. מאוחר יותר הסבירה בלייר הכול לאי-ההבנה הגדולה והבהירה בטוויטר כי היא פשוט התבדחה: "קמרון דיאז לא פורשת, "כתבה.

למעשה בדימוס.

אבל גרעין של אמת היה בהצהרתו של בלייר, כפי שהסביר קמרון דיאז עצמו. בראיון מחודש של הכוכבים "סופר מתוק סופר סקסי", היא אמרה בידור שבועי כי היא פרשה. בשיחה, דיאז, בלייר וקריסטינה אפלגייט (46) ציינו כי לא נפגשו מאז הצילומים ב -2002. לאחר מכן אמר דיאז, "אני באמת בדימוס, אז אני רוצה לראות אותך, גבירותיי." אפלגייט הסכימה במהירות, שכן היא לא עבדה הרבה, היא "מחצית הפרישה, "התבדחה. "אני אמא, זאת העבודה שלי".

פרטיות לפני הקריירה

מעל הכל, קמרון דיאז נראה ליהנות אושרה הפרטי במלואו. בשנת 2014, היא פגשה ואהבה את המוסיקאי בנג'י מאדן (39). ניקול ריצ'י (36), גיסתה של מאדן, הציגה אותה זו עם זו. בני הזוג התחתנו שבעה חודשים לאחר מכן, בינואר 2015, בטקס אינטימי בביתם בבוורלי הילס. הופעות פומביות משותפות הן, עם זאת, שקר, רק עכשיו היה פוסט אינסטראם רומנטית בעבר.