כוכבים

קמרון דיאז נכנס סוף סוף להריון? שמועה אחרונה על כוכב הוליווד

Anonim

לאט לאט את הסימנים כי סופרסטאר קמרון דיאז (43, "סקס טייפ") הוא סוף סוף ללדת את בעלה בנג'י Madden (36, "נהר"): דיווה הוליווד סקסי יש את שרלוט שרלוט טוב בחודש ינואר נשוי פלאש, אז היא לקחה שנה הנחה עבור 2015 ועכשיו היא לובשת למרות טמפרטורות גבוהות, העליון רחב מאוד עם מקטורן מעל זה, קשרו גם אחד סביב הירכיים והניח את הארנק שלה בדיוק מול הבטן שלה. לדברי דיילי מייל, היא הולכת עם בעלה דרך שדה התעופה בלוס אנג'לס עם חיוך, שבו צנח זוג ביום שני לאחר טיסה של 16 שעות: דיאס רגוע להפליא היה Madden לעבודה המושבעים שלו בגמר מלווה "קול אוסטרליה".

משחק בטן-מסתור בייבי

תיק מול התינוק? - בטן ואהבה נשבע ברשת

וזה לבדו מספיק של סימן עבור כמה שספר המינויים של השחקנית עכשיו השתנה לחלוטין למשפחה, וכי מצב הרוח הופך רומנטי יותר ויותר פאנק שלה בן השבע-פאנק.מאדן הפך סקסי ביום ההולדת השלושים שלה ב -30 באוגוסט בלונדינית פירסמה מכתב אהבה באינסטגרם ששטף את עצמה: "יום הולדת שמח אשתי היפה, החבר הכי טוב שלי וכל השאר, יש כל כך הרבה שאני יכולה לכתוב, אני הבחור הכי בר מזל עלי אדמות, אני רוצה את השאר אני מבלה את חיי כאן איתך, אני אוהבת את האישה הזאת, והרבה, מותק! " בנוסף תמונה של הזוג המאושר.

הרצון האמיתי לילדים לעומת. שעון ביולוגי

במשך זמן רב, יש את Tuschelthema מס '1: כמעט כל שבוע חדשות התינוק מהוליווד, רק דיאז הנעורים מעולם לא נראה רק אחד לא לשמוע את הקצב של השעון הביולוגי - עד עכשיו? כל מי שרוצה להבין את התינוקת, צריך לתהות איך השתנה סגנון החיים שלהם בזמן האחרון ומה שסימל המין אמר בראיונות על ילדים ומשפחה. לדוגמה, בתקופה שבה דיאז לא נשאל כל הזמן על תכנון המשפחה, אבל פטפט על המשאלות של הילדים. לפני יותר משנה היא אמרה "בילד אם סונטג": "אני באמת רוצה ילדים, הייתי גם מאמצת ילדים, יש לי כל כך הרבה אהבה לתת ואני פתוחה לכל דבר".

צבע שיער טבעי לעומת רעמה בלונדינית

הנישואין למאדן, לעומת זאת, יש שני פרצופים: מצד אחד, הוא נמצא בראש שלו כדי להוליד ילדים ולכן בהחלט בחירה מודעת, אבל מצד שני דיאז יש להיזהר דיווה מזדקנת, כי התחרות לא ישנה. אף על פי כן, היא לובשת את שערה מדי פעם בנימה הטבעית החומה שלה. תפקידה של הבלונדינית העלובה, היא יצאה לדרך נינוחה. לאניניקים סימן ברור: צבעים פוגעים בילד שטרם נולד.

אימונים למרות התינוק לעומת ספק מאמן

אבל רק לפני כמה חודשים, מאמנה האישי, טדי בס, בראיון לעיתון הבריטי "דיילי מייל", הצהיר בכנות שתכנית האימונים שלה "קשה להפליא": "זה לא מאיט", הוא גילה. אבל הכחשה ברורה של מי שרואה את האישה ארבעה ימים בשבוע בגדי ספורט רזה נשמע שונה. כי מה שהוא אומר הוא, "היא באמת מנסה להישאר במצב בריא ומתאים." למרות מה?

אלור החורגת לעומת קינון

אז נשאלת השאלה האם חיית כושר וסמל מין כמו דיאז יכולים לפתח רגשות אימהיים: "בכל פעם שמותר לי לצרוח על ילדים, אני במקום, זה כיף!" היא אמרה במשך כמה ימים לאחר החתונה שלה בראיון עם סוכנות הידיעות ספוט בחדשות. אף על פי שהתפקיד שלה הוא העלמה הנניגן הנבזית ב"אנני", היא נותרת עדיין מושכת קטנונית, שתתגלה כעבור זמן קצר באותה שיחה כמו תמרון הסחה. בגלל הפסקה בהוליווד השנה, היא אמרה: "הייתי רוצה לשבת מול המחשב שלי קצת, לרוץ במטבח, לבשל משהו ולחמוק חזרה למחשב". אנחנו מבינים, אמא בקאמרון המיוחדת.