כוכבים

קמרון דיאז נתן את הברכה לבני בנג'דן לאחר שבעה חודשים של מערכת יחסים

Anonim

בגלל זה קמרון דיאז כבר מחכה לחתונה

אבל זה היה מהיר: לאחר שבעה חודשים בלבד של יחסים קמרון דיאז (42) הגיע לפני מזבח החתונה. ב 5 בינואר, 2015, הבלונדינית היפה נתנה את רוקי "שרלוט טוב" בנג'י מדן (35) את הטקס היהודי המסורתי. כפי שדווח על ידי People.com, החתונה התקיימה באחוזת השחקנית של בוורלי הילס.

בדיון החתונה קמרון דיאז צריך גם גילה מדוע היא קיבלה את ההחלטה לצעוד מול מזבח החתונה. "חיכיתי כל כך הרבה זמן כי לא רציתי להתחייב", מצטט העיתון הבריטי דיילי מייל את השחקנית. "עכשיו יש לי את האיש הכי טוב אי פעם, האיש המיוחד שלי, הוא שלי." היא היתה צריכה לפוצץ את כל פניה. החתן גם עשה את השעשוע הכללי עם ההערה הבאה: "ביקשתי רק כדי לטפל בשני דברים: מוסיקה ועוגה."

לשיר 'Stardust' של נט קינג קולס, הכלה הלכה בשמלה נוצצת עם צוואר גב נמוך אל המזבח. גיסו של קמרון, ניקול ריצ'י, אשתו של אחיו התאום של בנג'י, ג'ואל מדן, וכן החברה דרו ברימור, אחותו של דיאז צ'ימנה, ועוזרה ג'סי לוץ היו השושבינות שלה, שלכולם לבשו שמלות שחורות ושמלות פרחים לבנות באותו יום.

אחיינו בניסינג ספארו הוא אמר שיש ללבוש את הטבעות אל המזבח. "הוא השליך את הטבעות והם התגלגלו על הרצפה", מגלה פנימאי. כאשר החתן ואשתו הטובה ביותר, אחיו התאום ג'ואל מאדן, חיפשו את הטבעת על ידיהם וברכיהם, נאמר שהאורחים פרצו בצחוק.

בין 100 האורחים היו ריס ויתרספון, גווינת פלטרו, לסלי מאן, כריסטינה אפלגייט, ויז חאליפה ודיין סמנתה רונסון. גם השחקנית טוני קולט, עם קמרון דיאז בסרט 'בנעליים של אחותי' עמד מול המצלמה, היה במצב רוח טוב לחתונה. את מדגיש מוסיקלי סופקו על ידי ריאן אדאמס, ליונל ריצ 'י ו DJ פטריק Belton. המסיבה איחרה את הלילה והיתה חזקה כל כך שאפילו השכנים התלוננו.

"לא יכולנו להיות מאושרים יותר להתחיל את המסע החדש שלנו יחד עם בני משפחה וחברים הקרובים ביותר", "אנשים" מצטט את הזוג החדש. קמרון דיאז ובנג'י מאדן נמצאות מאז מאי 2014. רק לפני חג המולד היה האירוסין ופחות מחודש לאחר מכן, השניים הם כבר בעל ואשה.

העובדה שהחתונה שלה תהיה מהירה וספונטנית תמיד היתה ברורה לקמרון דיאז. כבר בשנת 2010, היא דיברה עם המגזין Parade על החתונה ואמר, "אני לא מתכנן, הייתי כנראה להתקשר 20 דקות לפני האוטובוס יוצא לכנסייה לשאול אם מישהו מגיע על ידי, אז החתונה שלי צפוי לפוג."

אחרי כמה מערכות יחסים כושלות, נראה קמרון דיאז סוף סוף מצא לה מר נכון. הגולים שלה הם מאט דילון, ג'ארד לטו, ג'סטין טימברלייק ואלכס רודריגז. אבל גם הבנג'י אינו לוח ריק. אז הוא היה ארנבות המפלגה כמו היורשת מלון פריס הילטון או לשעבר playmate הולי מדיסון בעבר.

מקור: Splashnews