סגנון

קמרון דיאז: בשלושה שלבים מתאימים לחופשת החוף

Anonim

אתה רוצה דמות חוף סקסית - ולא רק כל, אבל כמו אישה חלום קמרון דיאז (42, "הנעליים של אחותי") יש לה? זה אפשרי רק בשלושה שלבים: עם תזונה נכונה, כושר טוב ואת היחס הנכון כל אישה יכולה להפוך את "האישה היפה, הבריאה ביותר ואת הבטוחה ביותר" היא יכולה להיות, כוכב הוליווד מבטיח " "(Kailash Verlag). נשמע נהדר, אבל דיאז גם מודה ששינוי זה לא קורה ביום אחד. "אין תיקון מהיר, לא גלולה נס", אבל אתה צריך ללמוד מה הגוף צריך להיות מאושר, כלומר אלה שלושה דברים:

כוכב הוליווד מראה איך זה נעשה

1. דיאטה: אהבה רעב

הצעד החשוב הראשון בדרך לדמות הרגישה-טובה הוא בחשיבה מחודשת של תזונה: "מזון טוב, בריא ובריא" אינו מכיל חומרי טעם, חומרים משמרים וצבעים. תזונה רעה עושה לא רק שומן, אלא גם עור רע, מסביר דיאז. "רק בגלל שאתה יכול לשים משהו בפה שלך, ללעוס ולבלוע אותו, להוציא אותו למטה, זה לא חייב להיות מזון במשך זמן רב, זה רק אומר שאתה יכול ללעוס, לבלוע, להפריש אותו."

אם כל זה כבר ברור, עכשיו מגיע עצה למדי יוצא דופן לאהוב את הרעב. מבוגר ממוצע מרגיש רעב סביב 2000 פעמים בשנה. "זה די הרבה רעב וזה הרבה הזדמנויות לעשות משהו טוב או לפגוע בעצמך", אומר דיאז. אסור להתעלם מרעב, היא אומרת, משום שהיא מבקשת מהגוף לחדש את אספקתו. "הרעב הוא לא האויב שלך", במקום שאתה צריך להקשיב לו ולהעריך אותו על ידי בחירת "המקור הטוב ביותר האפשרי של אנרגיה". ההתגלות המדהימה ביותר: "לעולם לא תמות מרעב!"

אחרי ארוחת הבוקר עם שיבולת שועל או ביצים עם ירקות חטיף הראשון (פירות ואגוזים), ממלא מקום משחק צהריים בתפריט: "ירקות, דגנים, עוף או דגים". זה יכול להיות גם עוף בחטיף הבא - "כשאני על הכביש, אני לוקח איתי קצת אורז עדשים". מה יש לארוחת ערב תלוי עד כמה זה היה פעיל במהלך היום ומה עדיין לבוא. במקום פחמימות, יש ירקות וחלק קטן של חלבון. חשוב גם לקחת אוכל סביר, אם זה כבר צפוי מראש כי אין שום דבר בדרך. המרכיב החשוב ביותר הוא מים, אבל הסוכר לא.


2. כושר גופני: הגוף רוצה להיות חזק

הבניין השני לחסום את דמות החוף הרצוי הוא כושר. "הגוף רוצה להיות בדיוק כמו מתאים ויפה כמו שאתה רוצה שזה יהיה, " קמרון דיאז מכריז על "חדשות טובות". כדי לתמוך בו, צריך קודם כל לנסות יותר: "ללכת אם אפשר ברגל", "לקחת את המדרגות", "לעשות כמה דברים בו זמנית", "לא סתם לשבת מסביב לצפייה בטלוויזיה" "האם הלהטוטן הישן 20 פעמים ביום"! חוץ מזה, נשים רבות לא ידעו עד כמה הן אתלטי.

גם השחקנית עצמה לא התחילה להתאמן עד אמצע שנות ה -20: לקראת התפקיד "3 מלאכים לצ'רלי" היה שיעור עם מאסטר אמנויות לחימה. הוא התחיל את האימון במילים האלה: "אתה תפגוש את החבר הכי טוב שלך, תלמד לאהוב אותו, החבר הכי טוב שלך הוא כאב", מצטט דיאז. אחרי שלושה חודשים קשים. "בשבוע הראשון חשבתי שאני הולך למות, ובסופו של דבר הרגשתי כמו גיבור", אמר הכוכב האמריקאי. מאז היא משלימה את ההכשרה שלה כל יום - כולל מתיחה. כי "התנועה מעצבת את השרירים, מחזקת את הלב והריאות, מחדדת את המוח ומרימה את מצב הרוח".

3. חשיבה: אני יכולה להתמודד עם זה

עכשיו זה רק הכרחי לשים את הידע לפעולה. בהתחלה היא תקשורת בין הגוף והנפש. "צור קשר עם הגוף שלה!" זה עובד טוב עם תרגילי יוגה. נקודה חשובה נוספת היא היחס לגוף שלך: "תביני שהגוף שלך נפלא", מייעץ דיאז וכן: "מעל לכל, אתה צריך להקשיב לחלק החביב של המוח שלך". זה גם מאוד שימושי כדי להבהיר את ההבדל בין רעב "תיאבון הרסני".

"זה לא מספיק לקרוא את הספר הזה ולהנהן בהסכמה כמו שאתה קורא את זה, אתה באמת צריך, ואז אתה חייב לקבל את זה!" מסכם קמרון דיאז, שהתחיל כמודל והיום לא רק כוכב הוליווד, אלא גם נשוי באושר, תביעתה "לתרגל, לתרגל, לתרגל" את המושגים המרכזיים של דמות החוף הגדולה: "מודעות, משמעת, מטרות, עקביות ואחריות אישית".