כוכבים

קמרון דיאז: לא עוד בוטוקס, אבל יותר סקס

Anonim

"ניסיתי בוטוקס, אבל הוא שינה את פני לחלוטין"

לבסוף קמרון דיאז מראה את פניה האמיתיים! המלאך הבלונדיני, הוליווד וכולם דארלינג ידועה בכריזמה הטבעית שלה ובמראה רענן. אבל זה לא תמיד היה כך. השחקנית גם נפל על האשליה הוליווד טיפוסית, רצה להיות צעיר לנצח קמטים חינם. כי היא היתה משהו אבל מאושר, היא חשפה עכשיו בראיון עם "Online Online".

"ניסיתי בוטוקס והיתה לי התזה קטנה מאוד. אבל זה שינה לגמרי את פני. נראיתי נורא, ולעולם לא אעשה זאת שוב. אני מעדיף לראות את פני האמיתי. ולא פרצוף שלא נראה לי יותר ", אמר בן ה -41. "כשהייתי בת 20, חשבתי, אני צעירה לנצח. אבל עכשיו, בגיל 40, כאשר אתה מתייחס לגוף שלך רע, אתה טיפש עם הגיל. אז לטפל טוב של הגוף שלך! ככל שתתחיל מוקדם יותר, כך ייטב! ", אומר הכוכב ההוליוודי.

עם בוטוקס, קמרון דיאז הושלמה לחלוטין. מה שהיא עדיין נשבעת על ידי הרבה סקס: "יש כמה סקס ככל שתוכל. אבל תמיד לבחור את הגברים היטב! ".

תהנה עם סקס וספורט: "שלוש המלאכים של צ 'ארלי" כוכב ידוע. מאז הקשר האחרון שלה רציני עם ג 'סטין טימברלייק 2003-2007, יש לה רק כמה פרשיות. אבל השחקנית עומדת בצד. היא לא רוצה ילדים או משפחה, היא רק רוצה ליהנות מהחיים שלה.

ועוד משהו יכול לעורר את הכתב של האמריקאי היפה. זה יש העדפה ספציפית מאוד אצל גברים. מי שרוצה לעטוף קמרון סביב האצבע צריך להיות על שיער אינטימי: "אני רק אומר, לא לגלח הכל משם!", 41 בן ממשיך.

מקור: Splash