כוכבים

קמרון דיאז: ברכות יום הולדת מתוקות מבעל בנג'י מדן

Anonim

ברכות יום הולדת מתוקות מבעלה

קמרון דיאז יכול לצפות למסר אהבה מתוק על Instagram ליום ההולדת ה -45 שלה. כי המסר מבעל Benji Madden יש ערך נדיר הוא גם סופר חמוד!

מאת הבעל בנג'י מאדן

הודעות אישיות אל אשתו קמרון דיאז (45) הם מעטים ומרוחקים בין פרופיל של אינפורמה של בנג'י מאדן (38). ביום רביעי, לעומת זאת, השחקנית חגגה את יום ההולדת ה -45 שלה, והגיטריסט של שרלוט טוב ניצל את ההזדמנות כדי לחלוק את ברכת יום ההולדת האינדיבידואלית הנדירה, אך אפילו יותר אישית, עם איסטנאם עם אשתו ברחבי העולם.

יום הולדת שמח לאשה היפה שלי ❤️ אני מרגיש כאילו אני הבחור הטוב ביותר ALIVE❤️ אני לא חושב שמישהו היה יכול לשמוע את העומק, חסד וחמלה שיש לי לי עד הסוף

פוסט משותף על ידי Benji Madden ב -30 באוגוסט 2017 בשעה 15:34

"יום הולדת שמח לאשתי היפה!"

לתצלום, שבו התנגשו שני הסירות יחד בסירה, כתב המוזיקאי: "יום הולדת שמח לאשתי היפה י אני מרגיש כאילו אני האיש הכי בר מזל עלי אדמות אני לא חושב שמישהו הוא העומק, חסד וחמלה שאני יכול לחוות כל יום, בזכות שלי וכל אחד - אני אשאר איתך עד הסוף, מותק. " די רומנטי מילים כוכב רוק!

עוד ברכות

אבל מאדן לא היה היחיד שבירך את קמרון דיאז על אינסטגרם. גם חברתה הקרובה גווינת פלטרו (44) הביעה ברכה.

יום הולדת שמח החוכמה, ההומור, הנאמנות, כישורי הבישול, הצחוקים וקוביות הקרח של ורדים מעניקים לי את חיי. אני מעריץ אותך עם כל ❤️ שלי (וגם, אנחנו לובשים סינרים בתמונה הזאת)

פוסט משותף על ידי Gwyneth Paltrow ב 30 אוגוסט 2017 בשעה 11:10

גווינת שיבח את ילד ההולדת על אופיו: "החוכמה שלך, ההומור שלך, הנאמנות שלך, הבישול, הצחוק וקוביות הקרח מעבירות אותי בחיים, אני מעריץ אותך בכל לבי".