כוכבים

קמרון דיאז: "אל תשווה אותי לקייט אפטון. זה עושה מכוער "

Anonim

פראוק לודוויג גילתה את קמרון דיאז

כאשר קמרון דיאז נותן ראיון, היא יודעת מה היא רוצה. לפני מדבר עם "RTL Exclusiv" מגיש Frauke לודוויג, השחקנית נעלמת מן החדר. הסיבה: החיווט מעצבן. במקום לשחק את הצליל, הבלונדינית משתלטת על עצמה - אבל בבקשה בלי לצלם.

בשביל זה היא מתעניינת מאוד במצלמה אחרת: "אנחנו רוצים לראות איך נראית תמונת הראיון, זה אפשרי?", אומר דיאז. היא מכירה את שווי השוק שלה. וגם הרבה גברים. אז למה האישה הזאת עדיין רווקה? "כל החברות שלי תמיד רוצה לחבר אותי, זה גורל של אחת, והבחורות שלי תמיד אומרות, 'היי, אני מכיר שם מישהו' או 'היי, דר' היה משהו בשבילך '", היא צוחקת.

עם חברות במקרה זה הוליווד כוכבים כמו דרו Barrymore ואת ריס Witherspoon התכוון, הן אמהות מאושרות. וקמרון? "אם הייתי רוצה ילדים, היו לי כבר כמה י ואם אני באמת מחליטה בשביל ילד, זה בטח יעבוד איכשהו, אז אני לא לוחצת עלי, וכשזה מגיע, ,

בן 41 הוא גם רגוע כאשר הירי עם עמיתים צעירים יותר כמו בן 20 מודל הלבשה תחתונה קייט אפטון. "אני לא משווה את עצמי ואני לא מקנא, קנאה וקנאה, זה פשוט עושה אותך מכוער", אמר קמרון. וכל מי שנראה לה בגיל 41 כנראה מעולם לא היה מקנא או מקנא.

מקור תמונה: RTL