כוכבים

קמרון דאגלס שוחרר מהכלא: זה הבן של מייקל דאגלס עכשיו

Anonim

קמרון דאגלס נכלא בגין עבירות סמים במשך כמעט שבע שנים. עכשיו הוא שוב בן 37 ​​שנים. ובנו של מייקל דאגלס (71, "וול סטריט"), נכדו של קירק דאגלס (99, "ספרטקוס") וחורג של קתרין ז'טה-ג'ונס (46, "שיקגו"), אולי היה לו פחות קשה מאחרים. אסירים לקום על רגליהם. עם זאת, הוא עדיין חי במעבר מוסד המסייע לו להתרועע מחדש, כמו "ניו יורק פוסט" דוחות.

הוא רוצה לכתוב ספר

חבר חדש כנראה כבר נמצא קמרון דאגלס. לפחות הוא צולם בניו יורק כשהוא הלך והחזיק ידיים עם אישה ברחוב. היא אמרה להיות ויויאן תיבס, מורה יוגה בת 38, שמקורה במקור מסאו פאולו, ברזיל. מה עוד בולט בעין: בן ה -37 השתנה באופן פיזי. באיסטאגרמה כבר הראה את גופו העליון השרירי החשוף. הבטן והחזה מקועקעים כמעט לגמרי, כולל פרצופו של אביו וסבו המפורסם.

ומה קורה לשחקן שכבר נראה בסרטים כמו "מר גיא נחמד" (1997), "הוא נשאר במשפחה" (2003) או "טעון" (2008) לפני מאסרו? קמרון דאגלס עובד כעת בחברה לייצור סרטים במנהטן, על פי "עמוד שש" של "ניו יורק פוסט", מצטט פנימי. וכן: הוא גם מתכנן כביכול ספר - על כמה קשה היה לו להיות הבן והנכד של סמלים הוליווד.

שחרר מוקדם

למעשה, בן 37 ​​צריך לשרת מונח עד 2018, אבל כנראה שוחרר בטרם עת. הוא נעצר במנהטן בשנת 2009, הואשם בעזרה במכירת סמים. בערבות, הוא שוחרר למעצר בית, אבל נפצע בתנאים והיה צריך ללכת לכלא. חברתו אז, קלי סוט, הגישה עונש מאסר של שבעה חודשי מאסר על העברת הרואין הביתה, חבוי במברשת שיניים חשמלית.

בחודש ינואר 2010, הודה דאגלס אשם בהתמודדות עם מתאן וקוקאין מאז 2006. קירק דאגלס ואמו של קמרון, דיאנדרה, ניהלו מאבק לקול. אמנם יש מינימום משפטי עבור עבירות אלה עשר שנים, על פי לוס אנג 'לס טיימס, קמרון דאגלס היה בתחילה נידון לחמש שנות מאסר. בחודש דצמבר 2011, עם זאת, הוארך את המשפט ב 4.5 שנים, כי דאגלס ניסה שוב ושוב להגיע מאחורי הסורגים על סמים. על פי הדיווחים, עורך הדין שלו הבריח את קסנקס בחזייה שלה, כפי שדווח על ידי EW. היא איבדה את עבודתה.

לאחר שנבדק חיובי לסמים, נאלץ קמרון דאגלס לבידוד בצינוק בינואר 2013, כפי שכתב ה"ניו יורק פוסט ". הוא כנראה היה מבודד לפני ככלות הכל, אחרי הכל, מייקל דאגלס אמר אחרי טקס פרסי אמי בספטמבר 2013 כי בנו בילה כמעט שנתיים בבידוד. הוא גם אמר כי הוא לא יכול לבקר קמרון עוד שנתיים. הוא לא היה רואה אותו במשך שנה. אפילו בטקס הענקת הפרס, אמר מייקל דאגלס, "בהתחלה התאכזבתי מהבן שלי, אבל עכשיו הגעתי לנקודה שבה אני מאוד מאוכזבת מאוד מהמערכת".

בנוסף, מייקל דאגלס לכאורה ביקש עם אמא של קמרון עם חברים בולטים כי הם היו מחויבים קמרון של סיבה. בחודש מארס נמסר כי קמרון שוחרר מבידוד. ואחרי כמעט שבע שנים מאחורי סורג ובריח, הוליווד ניצוץ עכשיו שוחרר. כפי שהוא חווה את הזמן בכלא, הוא בהחלט יהיה בגידה בספרו.