כוכבים

קמרון דאגלס: זה הסרט הראשון שלו אחרי הכלא הפרויקט

Anonim

סרט קצר "Dead Layer"

זה קשה מאחורי קמרון דאגלס (38). בנו של השחקן מייקל דאגלס (73, "אינסטינקט בסיסי") נאבק בסמים בשנים האחרונות והתמוטט לחלוטין: הוא נכלא. הוא שוחרר בשנת 2016 לאחר כמעט שבע שנים מאחורי הסורגים. מאז, הוא עושה טוב בפרטיות, חברתו מצפה תינוק. עכשיו הוא גם רוצה להתחיל את הקריירה שלו ולנהוג הקריירה שלו מתנהג. הוא כבר נחת את הפרוייקט הראשון לכלא.

"לבחור יש לב גדול"

קמרון דאגלס ירה את הסרט הקצר "Dead Layer". על חשבון האינסטגרם שלו, בן ה -38 השתולל על עבודתו החדשה. "אני עובד עם קבוצה נהדרת, אנשי מקצוע אמיתיים מכל הבחינות", העיר דאגלס על סדרת צילומים של הצילומים.

בנוסף, "הוליווד Reporter" מדווח כי דאגלס ב "Dead Layer" הוא אמן גרפיטי בניו יורק, אשר עייף לחיות ברחוב. בעוד הוא מקווה לחיות חיים טובים יותר, הוא הופך להיות מעורב בפשע נורא רודף אותו כשהוא מתקרב לתוצאה הרצויה.

קרטר וינטר, מנהל התסריט ומביים את אלכסיי רזניקוב, סיפר להוליווד ריפורטר שאחרי פגישה עם קמרון דאגלס הוא התאים את הפרויקט ליכולתו כשחקן. "לבחור יש לב גדול, הוא מסור מאוד וממושמע, "המשיך וינטר. בנוסף, קמרון דאגלס הוא רציני על הפיכתו של דאגלס השלישי להיות כוכב קולנוע. "וזה מגיע לו, זה תענוג לעבוד איתו, "התלהב וינטר. הוא יכול לדמיין עתיד גדול עבור נכדו של האגדה הוליווד קירק דאגלס (100).