כוכבים

קמרון דאגלס הפך לאב: נכדו הראשון של מייקל דאגלס!

Anonim

בנו של מייקל דאגלס "קמרון הפך לאב!

כוכב הוליווד שחקן מייקל דאגלס (73) הוא עכשיו סבא! בכורו, השחקן קמרון דאגלס (39) וחברתו, המורה ליוגה הברזילאית ויויאן טייבס, קיבלו בת. זה היה הודיע ​​על ידי אבא שזה עתה נשאו מילים נלהבות על Instagram.

הבת של קמרון דאגלס ואשתו

קמרון דאגלס: "היום הצלחתי להשתתף בנס"

"היום, ההערכה שלי לאמהות הגיעה לרמה חדשה בעולם, והיום חלקתי נס כאשר התינוקת שלי הוצגה על ידי לוחם אמזון יפה בעולם, אני כל כך גאה בך, ויויאן טייבס, אני אוהבת אותך". כתב קמרון דאגלס.

סבא חדש מייקל דאגלס עדיין לא הגיב על צמיחה משפחתית באמצעות מדיה חברתית. אבל אחד הפירסומים האחרונים שלו בפייסבוק מראה אותו ואת הבן קמרון בארוחת ערב יום הולדת משותף: קמרון חגג את יום ההולדת ה -39 שלו ב -13 בדצמבר. זה היה יום ההולדת השני שלו בחופש אחרי כמעט שבע שנות מאסר, אשר היה עליו לשרת עבור עבירות סמים שונות.

שבט דאגלס: איזו משפחה!

הילדה הקטנה נולדה למשפחה מרשימה: סבא הגדול קירק דאגלס הוא שחקן שזוכה בפרסים רבים, שחגג את יום ההולדת ה -101 שלו ב -9 בדצמבר.

סבא מייקל דאגלס הצליח לעלות על אביו בפרסים ובפרסים. הוא גם היה נשוי זוכה אוסקר קתרין Zeta-Jones (48) מאז 2000. ואמא של קמרון היא מפיקת הסרט דינדרה לוקר (נולדה ב -1956). איזה סוג של קריירה הילדה הקטנה תיקח כשהיא גדולה?