כוכבים

קמילה Henemark: קארל גוסטב אוהב לזרוק סושי

Anonim

מאהב חשוף חושף פרטים מלוחים

אבל המלך קרל גוסטב משוודיה לא יכול לנוח. לבסוף, היה שקט סביב השמועות על עניינים מחוץ לנישואים, כפי שחברתו לשעבר, לכאורה, קמילה הנמארק, פורקת פרטים פיקנטיים בספר.

המאהבת לשעבר של המלך, לפחות היא טוענת כביכול, מגלה איך זה הגיע לפרשה ומה המלך השוודי כל כך. וזה היה דבר מעורר תיאבון: "היה קרב ראשון, ואחר כך עוד מאבק במזון: המלך אהב לפטר עם סושי וטרטלים קטנים", מגלה הזמר לשעבר של "צבא האוהבים". כל זה נעשה כביכול בדירתו של חבר שהוקם כאילו היה בבית בושת מזרחי.

בספרה 'אדיו דו סוויט לייף', בן ה -47 מספר איך זה הגיע למין הראשון עם המלך קארל גוסטב: "אחרי הארוחה התגנבנו למסעדה שמאחורי מסך ועשינו. זה היה הברחה פרועה עם ראש מדינת שבדיה ".

בראיון למגזין השבדי "סקאבלן", Henemark מדגישה שוב כי היא לא יכולה להבין את כל ההתרגשות: "אני לא מבינה שכולם עושים עניין גדול כל כך מהפרשה הקטנה הזו. אנחנו אנושיים, אין דם כחול ", היא מתגוננת מפני הכותרות הרעות. "הדבר היחיד שהוא מיוחד הוא העובדה שיש לו תואר ואני מלכת שערורייה ידועה לשמצה".

זו לא היתה ההתחלה מלכתחילה בשביל הנמארק: "רקנו את טכנו על הסירה שלו ושתיתי שתייה של ליקוריץ עד ששפותינו היו שחורות. משטרת הביטחון באה וביקשה מאיתנו להיות יותר דיסקרטיים. מתחת לסיפון היה לנו כל הלילה בשבילנו. התאהבתי בבוס באותו לילה ", היא מגלה.

עבור המלך קרל גוסטב, הפרטים המפוארים של רומן מוסתר היטב במשך שנים צריך להיות מאוד לא נעים. עד כה, בית המלוכה לא הגיב על פרסום הספר.