רויאלס

קמילה פרקר בולס Unpacks: השנים הראשונות במשפחה המלכותית היו קשוחים

Anonim

"לא הייתי רוצה את זה לאויב הגרוע ביותר שלי"

בפעם הראשונה קאמילה פרקר בולס (69) פורקה עכשיו על חיי הנישואים שלה עם הנסיך צ'רלס (68) ודיברה על כמה קשה לה להיות "האישה השנייה" אחרי דיאנה.

"לא יכולתי ללכת לשום מקום"

שתים-עשרה שנה לאחר נישואיה לנסיך צ'רלס, מגלה קמילה פרקר בולס שהיא הרגישה כמו אסירה בביתה באותה שעה. לאחר שהוכרזה כי היא חוזרת רשמית עם הנסיך צ'רלס אחרי הרומן, היא כמעט לא יצאה מהבית במשך שנה - מחשש לעוינות הציבורית ולציד העיתונות.

"לא יכולתי ללכת לשום מקום", היא אומרת בראיון ל"מייל ביום ראשון "שנתנה לרגל יום ההולדת ה -70 שלה ב -17 ביולי. "אבל הילדים נכנסו ויצאו כרגיל - הם פשוט המשיכו ללכת - וכך גם חברים קרובים, זה היה נורא, זה היה מאוד לא נעים ולא הייתי רוצה לאויב הכי גרוע שלי". במשקפת עמדו ילדיה ליד חלון חדר האמבטיה וחיפשו פפרצי.

ללא תמיכתה של משפחתה לא היתה עושה זאת

"לפעמים אתה קם בבוקר וחושב שאתה לא יכול לעשות את זה, אבל את חייבת, "היא אומרת. "ברגע שאתה מפסיק, זה מרגיש כמו בלון שנוזל מהאוויר - אתה נופל על האדמה - אני חושב שאתה חי באדרנלין".

ללא תמיכת ילדיה טום ולורה, היא לא היתה שורדת הפעם. אפילו אחותה אנאבל, שאיתה יש לה קשר יומיומי, ואחיה, שמת ב -2014, סייעו לה לעבור את התקופה הקשה הזו. בינתיים התפתחה ממנו. עם זאת, אין הרבה זמן לנשום. מדי שנה, קמילה מבצע למעלה מ 200 תאריכים עבור בית המלוכה, כולל נסיעות לחו"ל עם בעלה צ 'ארלס.

היא למדה לקחת כל יום כשהוא בא ואינה חושבת לעלות על כס המלוכה. אם אי-פעם היא תהיה שחצנית, היא אומרת, החברים שלה פשוט יגידו לה, "תמשוך את עצמך! אל תהיה כל כך מחורבן. "