כוכבים

קמיל מופט בין המתים

Anonim

זמן קצר לפני השיא של הירי על המציאות הצרפתית להראות "נפל", שני מסוקים התרסק בגב הארגנטינאי לאחר התנגשות. כל עשרה האסירים, שמונה מהם היו משתתפים ותורמים לתערוכה, מתו. בין הספורטאים המתים רבים כי צרפת מתאבלת עכשיו הוא שוחה אלוף אולימפי קמיל Muffat.

התרסקות בארגנטינה

הספורטאי נולד ב -28 באוקטובר 1989 בניס שבדרום צרפת. בפעם הראשונה היא הייתה בינלאומית באליפות העולם המסלול הקצרה 2010 בדובאי. באותו זמן היא זכתה מעל 200 מטר בסגנון חופשי מדליית זהב עם העונה מעל 4 × 200 מטר ברונזה בסגנון חופשי.

ההצלחה הגדולה ביותר שלה, עם זאת, נחגגה על ידי אישה בגובה 1.83 מטר עם תלתלים בלונדיניים כהים ארוכה בלונדון בשנת 2012. באולימפיאדה, היא ניצחה מעל 400 מטר בסגנון חופשי. היא גם זכתה במדליית כסף (200 מטר חופשי) ואחת בברונזה (4 x 200 מטר חופשי). ב -12 ביולי 2014, השחיין ב 24 שנים בלבד בהפתעה הודיעה סוף הקריירה שלה.

הספורטאים המצליחים האלה מתו גם כן

ועוד גיבור אולימפי נפל למותו בארגנטינה: בוקסר אלקסיס ואסטין, יליד 17 בנובמבר 1986, בפונט-אודמר שבצפון צרפת. ההצלחה הגדולה ביותר שלו באולימפיאדה היה מדליית ארד בשנת 2008 בבייג'ינג. Zigfach זהב היה שם עבור 2010 מאז welterweight (עד 69 ק"ג) החל 1.83 מטר ספורט מקצועי גדול השנתי "אליפויות העולם הצבאי", לאחרונה בשנת 2014 אלמטי, קזחסטן.

וגם את המלחין פירנצה Arthaud ידועה בעולם. הודות להצלחותיה, הספורטאי שנולד ב -28 באוקטובר 1957 בעיר הצפונית הצרפתית בולון-בילאנקורט (Boulogne-Billancourt), ידוע מאז שנות ה -90 כ"ארץ הקטנה של האטלנטיק "(" הקטנטן הקטן של האוקיינוס ​​האטלנטי "). לאחר היותה האישה הראשונה שזכתה בפרס היוקרתי "Route du Rhum" ב -1990 והשלישית ב "TwoSTAR" (דירוג כולל), היא נקראה "הספורטאית הצרפתית של השנה" על ידי מגזין הספורט "L'EQipe". נבחר.


לא התקרית הראשונה של חברת ההפקה

מזל רע לבד הוא רע מספיק, אבל למעשה זה לא הראשון של חברת ההפקה הרפתקאות קו הפקות (ALP). כבר בשנת 2013, משתתפת של אחרת המופקת על ידי תוכנית הריאליטי שלה, "קו לנטה" (בדומה ל "הישרדות"), נהרג. ג'רלד באבין בן ה -25 נפטר ביום הראשון של הירי על העונה החדשה בדום לב, ההפסקה הופסקה. כי הרופא של המשימה, ד"ר. תיירי קוסטה, שלא עמד בלחץ הציבורי באותה תקופה, כפי שכתב במכתב הפרידה שלו ב -2013, על פי "סידני מורנינג הראלד", לקח את חייו.

עבור להראות את התאונה "נפל" המשתתפים בעיניים מכוסות צריך לטוס לאתר ההשקה במדבר הארגנטינאי להיות מושעה שם. מים ומשדר GPS היו הכלים היחידים לעשות את הדרך חזרה לציוויליזציה.