כוכבים

קמפינו על יאן Böhmermann: עדיף להיות uncool מאשר מגניב **** חור

Anonim

קמפינו מבקר את יאן בוהמרמן בפרסי האקו

למעשה, הסאטיריקן יאן בוהרמן (36) תכנן להופיע באקו רק בשנה הבאה. אבל קופינו ז"ל (54) הביא אותו בעקיפין השנה בברלין על הבמה.

בעוד הזמר דיבר יחסית מזיק של "Böhmermannschem Zeitgeistgeplapper", הוא דחף אז על פי דיווחי התקשורת ברור: "יקר unool כמו חור א **** מגניב, אשר אינו מסוגל לתרום בונה" לאחר מכן.

ג 'ים Pandzko הישג. יאן בוהרמן: אנשים חיים בעולם הריקודים "

רקע ההתקפה: בוהמרמן פרסם סרטון של 22 דקות בתכניתו "ניאו מגזין רויאל" כמה שעות קודם לכן, שבו הוא מתח ביקורת על משוררי הפופ כמו מקס גיזינגר (28). פרס המוסיקה הגרמנית החשובה ביותר אקו מכבד לעתים קרובות מדי "חסרת חורים מסחרית" הוא בין היתר. כתוצאה מכך, Böhmermann הציג את פיסת המוסיקה שלו, שבה הוא רוצה להיות מועמד עבור הד 2018: "ג 'ים Pandzko הישג. Jan Böhmermann: Menschen Leben Dancing Welt '- הטקסט מגיע מאבני בניין שחמישה שימפנזים בגן החיות של גלסנקירשן בחרו עבורו.

מקס גיזינג'ר השאיר את הביקורת קרה

"אני יכול לצחוק על הסרטון, זה רק עניין של זמן עד שמישהו צחק עלי, "אמר מקס גיזינגר לאקספרס. רגוע נינוח, מוזיקאי הפופ הגיב על ביקורת Böhmermann. בפרס אקו, עם זאת, הזמר "80 מיליון" הלך ריק. הוא היה מועמד בקטגוריה 'אמן פופ הלאומי', זה גביע אקו התקבל על ידי אודו לינדנברג.