כוכבים

Candace קמרון: 'DJ' מ 'Full House' הוא גדל

Anonim

הצלחה באמצעות סיירים

השחקנית, הסופרת והמפיקה Candace קמרון נולדה ב -6 באפריל 1976 בפנורמה סיטי, קליפורניה, כמו קנדיס הלנה קמרון. היא הצעירה מבין ארבעת ילדיהם של בני הזוג ברברה ורוברט קמרון, שבא במקור משווייץ. לקמרון יש אח ושתי אחיות.

מאז התגוררה המשפחה בפרבר של לוס אנג'לס, היא נפגשה מדי פעם על סיירים כישרונות מהוליווד, אשר נמצאו בקמרונים. כמו אחיה הגדול קירק, כך גם Candace קמרון התגלה בגיל צעיר. כבר כבת חמש היתה לה הופעות טלוויזיה קטנות. בהשראת ההצלחה של ילדיה, אמא ברברה גם החלה לעבוד כסוכן כישרון. כאשר כוכב הילד היה כבן שתים עשרה, היא הוזמנה לבקר את הכנסייה עם משפחתה בפעם הראשונה. ניסיון זה היה אינסטרומנטלי כדי Candace קמרון ואחיה קירק, אשר מצאו תמיכה רבה בחייהם נעים.

ככוכבת הסדרה, השחקנית הצעירה עשתה חברויות עמוקות עם רבים מהחברים שהשתתפו בהם במשך השנים. לדוגמה, דייב Coulier ('דוד ג' ואי 'ב' Full House ') הפך לחבר טוב ומגן אבהי. הוא גם היה זה שלקח את בן ה -18 למשחק הוקי, שם היא צריכה לפגוש את בעלה לעתיד ולרי בור. כאשר קנדיס קמרון ראתה את אותו הגיל על המגרש, היא רצתה להכיר אותו. דייב Coulier הגשים את משאלתה והם הפכו לזוג. הם התחתנו רק תחת שנתיים מאוחר יותר בשנת 1996 ולכן השחקנית נקראה Candace קמרון Bure. ב -1998 נולדה בתה נטשה, שנתיים לאחר מכן נולד בנה לב וב -2002 נולד מקסים. דייב קולייר, יוזם סיפור האהבה הזה, הוא עדיין הבעלים הגאה של מקל הוקי קרח, שניתן לו על ידי ולרי בור. העטלף אומר: "דייב היקר, תודה על קנדס" (דייב היקר, תודה על קנדס).