כוכבים

קנדיס קמרון: שחקנית, מפיקה וסופרת מצליחה

Anonim

הפסקה גדולה עם התפקיד של 'DJ' ב 'Full House'

קנדיס קמרון הופיעה בפרסומות טלוויזיה מגיל חמש. לאחר מכן, היא קיבלה הצעות תכופות עבור תפקידים בסדרה הופיע גם בכמה סרטים תכונה.

עד 1987, הם נראו בחמש סדרות טלוויזיה אמריקניות. לאחר מכן היא הועמדה לתפקיד ב"בית המלא "של הסדרה והורשתה לשחק באחד התפקידים המובילים. בין 1987 ל -1995 קנדיס קמרון נראתה בכל 191 פרקים של הסדרה. היא שיחקה 'דונה ג'ו אקה DJ Tanner', הבכור של שלוש בנות האלמן 'דני Tanner', אשר העביר את הילדות שלו באופן נוגע ללב עם גיסו וחברו.

הקהל ראה את שלושת הילדים גדלים ומתבגרים כבר שמונה שנים. בתחילת הסדרה, ה"דיג'יי "בן ה -10 כבר היה בן 18 והתפתח אל נער חביב, ממש כמו בחיים האמיתיים. הרעיון של הסדרה כי שלושה צעירים, גברים מגושמים לגדל שלושה ילדים קטנים ובכך הרבה מצבים מוזרים קורע לב, התקבל היטב. הסדרה יכולה להיות שודרה במדינות רבות ברחבי העולם, חזר על עצמו פעמים רבות והופיע ב- DVD. אז התפקיד של 'DJ Tanner' מ Candace קמרון עשה כוכב העולם המפורסם בעולם. בארצות הברית היא הייתה מועמדת לפרסים רבים ובשנת 1994 קיבלה את פרס 'בחירת הילדים'. לאחר ובמהלך הצילומים של "הבית המלא" של הסיטקום, השתתפה השחקנית גם בפרויקטים אחרים. אלה כללו את הסרטים "ראיתי מה עשית", "סוד של שרון" ו "Punchline" שבו היא שיחקה בתו של סאלי פילד. היום Candace קמרון היא אישה ואם לשלושה. הספר שלה 2011, עיצוב מחדש כל: מוטיבציה כושר פיזי ורוחני, עשה את זה לרשימת רבי המכר של ניו יורק טיימס. בשנת 2014 הופיע ספרה השני.