כוכבים

קנדיס אקולה: ככה הכוכב מ 'יומני הערפד' מתקתק באופן פרטי

Anonim

היא הפכה ידועה תפקידה "יומני ערפד"

קנדיס אקולה היא שחקנית אמריקנית, זמרת וכותבת שירים. היא נודעה על תפקידה של "קרוליין פורבס" ב 'יומני הערפד'. לפני כן, כיכבה אקולה בסדרות טלוויזיה פופולריות כגון "איך פגשתי את אמא שלך" ו"האנה מונטנה ". קנדיס הוא גם זמר מוצלח. היא הוציאה אלבום והוכיחה את כישרונה הקולני ב"'יומני הערפדים ", בין היתר, כאשר היא כיסתה את התואר" להבה נצחית "על ידי 'האנגלים'.

קנדיס אקולה, ששמה האמיתי הוא קנדיס רנה קינג, נולדה ב -13 במאי 1987 ביוסטון, טקסס. היא בתו של מהנדס סביבתי לשעבר כירורג לב. הוריהם מעורבים במפלגה הרפובליקנית המקומית. לאמן יש אנגלית, איטלקית-שוויצרית, צרפתית ונורבגית. היא גדלה באדג'ווד, פלורידה, ולמדה שם בבית הספר התיכון של היילנד לייק. קנדיס יש אח צעיר בשם קרי תומאס.

באירוע בסופרבול פגש קנדיס את הגיטריסט ג'ו קינג בשנת 2011. הם התארסו במאי 2013 ונישאו בניו אורלינס, לואיזיאנה, באוקטובר של השנה הבאה. עם הנישואים, קנדיס היתה אם חורגת של מלכים שתי בנות מנישואיה הראשונים. באוגוסט 2015 הודיעו השניים כי הם מצפים לילד הראשון שלהם יחד. בינואר נולדה הבת הקטנה בשם פירנצה מאי.

יחד עם השחקנים האחרים שלה, מייקל טרבינו ואיאן סומרלדר, תומכת אקולה ביוזמה שנקראת 'פרויקט טוב יותר', שמטרתו להגן על בני הנוער 'התאגידים' (LGBT) מהתאבדות.

למרות שההורים שלה רפובליקנים, קנדיס תומכת בברק אובמה וזכויות ההומוסקסואלים.