כוכבים

המלך קנדיס: כך היו בימים האחרונים של הירי על "יומני ערפד" להגדיר עם נינה Dobrev, איאן Somerhalder & Co.

Anonim

ראיון על "יומני ערפד"

בארצות הברית, הפרק האחרון בסדרת המסתורין "יומני הערפדים" ב -10 במרץ על מסכי הלהבות. מ 30 במרץ, שש יהיה להציג את העונה השמינית והאחרונה בימי חמישי בשעה 8:15 בערב כמו הבכורה הגרמנית טלוויזיה חופשית. קנדיס המלך כינוי קרוליין פורבס הביט אחורה עם כתם על החדשות על סדרת שמונה שנים. בנוסף, היא חשפה בראיון מה מצפה האוהדים ב 16 פרקים, איך היו הימים האחרונים של הירי על סט וכיצד החזרה של נינה Dobrev היה.

מה מחכה האוהדים בעונה האחרונה?

המלך קנדיס: עונה שמונה הוא על הרע החדש. זו הפתעה אמיתית מי או מה זה. זה יהיה ברור מה קורה עם דיימון (איאן Somerhalder, Anm.dR) ו אנזו (מייקל Malarkey) למעשה. קרוליין מתמקדת לעזור בוני (קאט גרהם) למצוא אנזו. היא גם עושה כמיטב יכולתה כדי להפוך את מערכת היחסים שלה עם סטפן (פול וסלי) עבודה תוך המשך לגדל את תאומים עם Alaric (מתיו דייוויס).

בואו נחזור לתחילת הסדרה. היית מופתע כאשר הדמות שלך קרוליין פורבס הפך לערפד בעונה השנייה?

המלך קנדיס: המחברים הודיעו לי מוקדם. חיכיתי לזה, אבל פחדתי בו זמנית. כל מי שנעשה ערפד עד אז מת והיה צריך לעזוב את ההצגה. לא ידעתי אם זה אומר חיסרון אופי שלי או גזר דין מוות על העבודה שלי. אבל זה היה שווה את זה. זה היה כיף לשחק את התפקיד הזה תשוקה.

כמה קרוליין נמצאת בך? האם אתה כל כך טוב בארגון מסיבות?

המלך קנדיס: הו אלוהים, כן. זה רץ ריצה. קרוליין, אני כמעט בלי שיני ערפד ובלי צמא דם. לאחרונה, הייתי אחד החברים הכי טובים שלי בחתונה והציג את כולם לצלם ונתן הוראות ברורות. היתה לי סקירה כללית. אחר כך הוא בא אלי ואמר 'בהתחלה לא זיהיתי אותה בגלל השיער הכהה, אבל היה לי ברור אז כשהכל היה בשליטה'. בהתחלה לא ידעתי למה הוא מתכוון. הוא הסביר, 'התנהגת כמו קרוליין'. זה היה מביך ומקסים כאחד.

קרוליין היתה מזווגת עם הדמויות הגבריות ביותר בסדרה. האם יש לך מועדף?

המלך קנדיס: במונחים של פיתוח אופי, אהבתי את קרוליין ואת סטפן (סלבטורה, שיחק על ידי פול וסלי) יחד. אני אוהב לראות הרבה טלוויזיה בעצמי ואני מעדיף את זה כאשר מערכת יחסים מתפתחת לאט. מאחורי הקלעים, היה לי זמן נהדר עם כל אחד מהם. עבדנו יחד זמן כה רב וכולנו מכירים אחד את השני טוב מאוד. מייקל טרבינו (הידוע גם בשם טיילר לוקווד) הוא כמו אח שלי. שיחקנו אחד את השני הכי טריקים ותמיד צחקנו.

אתה קורא לעצמך נרקומן בטלוויזיה. איזו סדרה אתה רואה באופן פרטי?

קנדיס המלך: עכשיו אני רואה הרבה פורמטים רע המציאות טלוויזיה. בדרך כלל זה ברוד סיטי. כאשר אני עייף או לא יכול לישון, אני מפעיל 'רוק 30' ב. אני באמת רוצה להתחיל עם 'OA'. כבר ראיתי 'דברים זרים'. אני בעצם מנסה לדפוק על כל מה שכולם מדברים.

חזרה ל"יומני הערפדים ". האם יש לך סצנה אהובה משמונה עונות?

המלך קנדיס: זה באמת קשה להצמיד. אהבתי את פרק הטייס. זה היה התפקיד הראשון שלי ואני הייתי כל כך נרגשת ונרגשת. מה שהיה מצחיק, היו פרקי המחול. זה היה מצחיק לראות את הבנים רוקדים ואנחנו הבנות הורשו ללבוש תחפושות נהדר. אבל הרגעים היפים והכי גרועים שלי התרחשו מאחורי הקלעים. לדוגמה, אם בסוף השבוע בשעה 5 בלילה אתה עדיין בחוץ בקור ביער מנסה להשיג את הסצינה האחרונה בתיבה. כולם רעים ועייפים, אבל עדיין היה לנו משהו שאפשר לצחוק עליו.

זה ידוע כי נינה Dobrev יחזור כמו אלנה גילברט בסדרת הסדרה. איך זה היה להחזיר אותה?

המלך קנדיס: זה היה נהדר. כבר ידענו במהלך העונה שזה יקרה. לא ידענו איך יגיע הסיפור לסיומו. אבל ידענו שנראה אותה שוב. זה היה כיף גדול. אז המעגל נסגר.

איך זה היה לעשות את הפרק האחרון?

המלך קנדיס: זה התחיל לאט מאוד ובסופו של דבר זה עבר מהר מאוד. אני עדיין בהלם. היתה לנו אותה עבודה שגרתית כל שמונה שנים. ניסיתי ליהנות כאן ועכשיו. היו לי הרבה ארוחות ערב ופרידות נהדרות עם האנשים שאיתם התמזל מזלי לעבוד יחד שמונה שנים.

האם דמעות זלגו בסופו של דבר?

המלך קנדיס: כולם בכו. אפילו האנשים שאמרו שהם לא יבכו.

האם אתה מרוצה אישית מהסוף?

קנדיס קינג: אני חושב שהמחברים עשו עבודה נהדרת. זה לא קל לסיים סדרה אחרי שמונה עונות. אבל אני חושב שכל הצופים והאוהדים של הסדרה יהיו מרוצים. כולם מקבלים משהו ממה שהם רוצים ועוד, משהו שהם אפילו לא יודעים שהם רוצים.

עם מי צילמת את הסצנה האחרונה שלך להצגה?

קנדיס קינג: הסצינה האחרונה שלי היתה עם קאט (גרהם כינוי בוני) ופול (ווסלי כינוי סטפן).

אתה יכול לספר לי משהו על פול וסלי ועל איאן Somerhalder, אשר עשוי להפתיע את האוהדים הנשי?

המלך קנדיס: השניים לבלות יותר זמן עם השיער שלהם מאשר כל הנשים על הסט. זה היה תענוג לעבוד עם הבנים. חווינו הרבה ביחד. זה נהדר כאשר אתה עושה סדרה יחד במשך שמונה שנים. אנחנו כמו משפחה מופרעת. אנחנו מכירים את הטוב ואת הצדדים הרעים זה מזה. אנחנו יודעים איך לדפוק אחד את השני. אבל אנחנו גם יודעים איך לעשות אחד לשני לצחוק. כולנו קרובים מאוד וזה יישאר כך עד סוף ימינו.

לקחת משהו מהסט?

המלך קנדיס: אני באמת לא יודע אם זה היה מותר בכלל. לכן אני מעדיף לשתוק. אבל במשך השנים, חשבתי על כמה דברים. מה שיש לי בבית, למשל, הם backrests שונים של כיסאות להגדיר שלנו. עבור כל עונה הם עוצבו מחדש ויש לי את כל השם שלי.

מה הבא עבורך? האם יש פרויקטים חדשים?

המלך קנדיס: לא, עדיין לא. אני פתוח לכל דבר. גרתי באטלנטה במשך שמונה שנים, עכשיו הגיע הזמן לעבור. עבור המעבר ברחבי הארץ הרבה צריך להיות מוכן. אני ייהנה הפעם, תן לזה לשקוע ואז לאט לחפש עבודה חדשה.