כוכבים

Candice Swanepoel הוא מודל הלבשה תחתונה הנמכר ביותר ב- Instagram

Anonim

דירוג חדש

Candice Swanepoel (29) הוכתר מודל הלבשה תחתונה המשפיעים ביותר בעולם על Instagram. היופי בן ה -29 מדרום אפריקה, שילד את בנה לפני 15 חודשים והודיע ​​על ההריון השני שלה בדצמבר, יכול להרוויח עד 57, 000 יורו לכל פוסט תודה 11.8 מיליון שלה followers על Instagram. זה עולה ממחקר שהוזמן על ידי הלבנה תחתונה Bluebella.

מודל 'ויקטוריה' סיקרט 'מוביל את הרשימה לא רק עבור רוב חסידיו, אלא בגלל ההודעות שלה Instagram יש השפעה הרבה יותר מאשר עמיתים לה. לשם השוואה, רוזי הנטינגטון-וויטלי (30), שהיא החמישית בדירוג, מקבלת בממוצע 80 אלף אהבים לתפקיד, לקנדיס סוואנפול יש בממוצע מעל ל -300 אלף אהבות, לפי "השמש". לכן, בדרום אפריקה יש כמעט פי ארבעה השפעה כמו בריטניה, אשר בתורו אומר כי נשים נוטות יותר לקנות הפניות שלהם.

אילו דגמים עדיין נמצאים בעשרת הראשונים?

במקום השני אלקסיס רן מצליח. הדגם בן ה -21 מקליפורניה מונה כיום 11.7 מיליון חסידים בגיל צעיר. מגזין הספורט המפורסם בעולם 'Sports Illustrated' חתם עליה לשנת 2018 כאחד המודלים המפורסמים של ביקיני. מקום שלישי הלך אנה Cheri, 31, מודל אמריקאי עם אחד עשר מיליון עוקבים על Instagram.

אביגיל רצ'פורד, דוגמנית פנסילבניה בת ה -25 שמנסה להיכנס למשחק, מגיעה למקום הרביעי עם 8.2 מיליון אוהדים. כבר הזכרתי רוזי הנטינגטון וויטלי לוקח מקום חמישי עם 7.6 מיליון אוהדים. היא ילדה את בנה הראשון ג 'ק בחודש יוני והיא עוסקת כוכב פעולה ג' ייסון Statham (50).

הדגם הרוסי ויקי אודינטקובה (24) מגיע לשישית עם 4.5 מיליון אוהדים, ואחריו הקנדית נטלי גאוברו (33), השביעית עם 2.8 מיליון חסידים. כוכב בורלסקה Dita Von Teese (45) הוא המודל הוותיק ביותר בדירוג במקום השמיני עם 2.1 מיליון חסידים. הדוגמנית הצעירה ביותר היא סופיה ג'אמורה בגיל 20. היא תופסת מקום תשיעי עם 1.4 מיליון עוקבים. הרשימה הושלמה על ידי המודל הבריטי Nyané Lebajoa (23). אמנם יש לה רק 768, 000 חסידי, ההשפעה שלה היא עדיין גדולה, כפי שהיא גם מעצבת אופנה מכובד.