כוכבים

קנדיס Swanepoel מראה התינוק שלה: בתו של Doutzen Kroes הוא נדהם

Anonim

בחוף הים הברזילאי מודל Swanepoel לוקח הפסקה

'ויקטוריה' סיקרט 'מודל קנדיס Swanepoel הופך שוב אמא - ואתה יכול לראות את זה עכשיו! כדור התינוק העגול שלה חשף את דרום אפריקה עכשיו בחופשה בברזיל עם חברת הדוגמנית Doutzen Kroes.

הגיע הזמן לאמא הצפויה

קנדיס Swanepoel נהנה הזמן הפנוי שלה במלואם. בת ה -29 בהריון עם התינוק השני שלה, ועכשיו היא נהנית הפסקה מן הדגם המודל. איפה זה יהיה יותר טוב עם חברים על חופשה החוף בברזיל? היא מצטרפת עמית 'ויקטוריה' סיקרט 'עמית Doutzen קרוס, אשר נמצא כעת נופשים במקום אקזוטי עם שני ילדיה ובעלה סונרי ג'יימס. עם ההולנדית, האם הצפויה מקרינה להימור ומחזיקה את גוזלת התינוק בגאווה לכמה תצלומי חופשה במצלמה.

Myllena הוא נדהם על ידי העובדה כי יש תינוק גדל ב Candice הבטן שלה. אז אני, זה תמיד מיוחד ומעצים לראות אישה בהריון. יברך אותך ואת התינוק מתוק ❤️

פוסט משותף על ידי Doutzen Kroes ב 9 ינואר 2018 בשעה 3:30 PST

הנולד דוטצן חלקה תמונה מתוקה עם חסידיה באינסטגרם: אפשר לראות את בתה מילנה, שנראית מוקסמת על בטנה של קנדיס בת ה -29. פרשנותו של דוטזן: "מילנה נדהמת לחלוטין מכך שגידול של תינוק בבטן של קנדיס, וכך גם אני, זה תמיד כל כך מיוחד ומעודד לראות אישה בהריון, אבל לראות את ההריון שלה מרגש אותי בכל פעם את והתינוק שלך, קנדיס המתוקה".

האח Anaca מקבל אח

בחודש דצמבר, המלאך מודל הפילה את התינוק פצצה באמצעות Instagram וגילה כי היא ובעלה הרמן ניקולי הם מצפים לילד השני. בשנת 2015, היא ילדה את הילד הראשון שלה, בנה Anacã, ומאז פרחה בתפקידה כאם. בראיון לעיתון הצהובון הבריטי "סאן", היא גילתה: "אני אוהבת להיות אמא והשלב החדש בחיים שלי, זה תמיד עלי ועל הקריירה שלי, וזה כל כך נחמד שעכשיו ושמתי את כל אהבתי ואנרגיה למשהו אחר ".