סגנון

קאן 2015: אלה היו המראה החם ביותר

Anonim

להראות את הרגליים שלך, להראות את התחת שלך - זה נראה כמו המוטו הלא רשמי בפסטיבל קאן השנה. הכוכב הבלתי מעורער של השטיח האדום הוא ונשאר מחשוף התלוי. אנחנו מראים את הבגדים החמים ביותר מקאן.

הכוכבים היו כל כך סקסיים

פטרה נמקובה

המודל פטרה Nemcova (35) קבע שתי מגמות בקאן: מחשוף עמוק הרבה רגל, רצוי עם אנג'לינה ג'ולי להציג מבוים. שמלתה הלבנה טיפלה בעיניים גדולות מעלה ומטה.

סלמה האייק

סלמה חייק (48, "ראש של ילד") היתה בוודאי לובשת סוודר גולף, כך שדיה לא יהפכו לוכד עיניים. את מקסיקני מפותלת החליטה לבחור הצוואר nabeltiefen.


דיאן קרוגר

הדיאנה קרוגר (38, "Inglourious Basterds") מודעת לסגנון, נדירה כמעט כמו במסיבת מרילנד בשולי הפסטיבל. השחקנית הגרמנית לבשה שמלה שחורה, אשר, למעט תחתונית וחזייה הודות תצוגת בד שקוף של zulie cle שלה מחשוף.

נטלי פורטמן /

כמו כן, נטלי פורטמן (33, "ידידות פלוס") לעתים רחוקות מראה הרבה עור - אבל השחקנית סוף סוף היה לה בימוי הבכורה שלה כדי לקדם ולמשוך תשומת לב בהתאם. אולי היא פשוט לא העריכה נכונה עד כמה שקופה שמלתה, אשר נתנה מבט ברור על התחת שלה, תהיה בתוך פנס של פנסים.

פופי דליבינג

פופי דליבינגה (29), אחותה של קארה ועמיתת הדגם שלה, שמחה לעקוב אחר המגמה של קיצוץ מהנה. שמלתה הירוקה, השקופה מעט, נראתה עמוקה.

אנדי מקדואל

שחקנית ודוגמנית אנדי מקדואל (57, "ארבע חתונות ומוות") סיפקה כמה פיות פתוחים על השטיח האדום. ולא רק בגלל מחשוף עמוק שלה, אלא גם כי זה עדיין נראה כמו 57 שנים.


קנדל ג 'נר

נתיב שונה במקצת נלקח על ידי Kendall Jenner (19). החבר של שבט קרדשיאן לא התמקדה בחזה או ברגל אלא על בטנה, שאותה היא הציגה בחיתוך קצר.

קרלי קלוס

דגם קרלי קלוס (22), ללא פיסת הבד הצרה מתחת לבתי השחי שלה, בטח היה מטפל בשערורייה עזה על השטיח האדום. התופס האמיתי של התלבושת שלה, לעומת זאת, היה פרט רגל מעודן.