סגנון

קאן 2015: כל כך סקסי היה הפתיחה

Anonim

פסטיבל הסרטים בקאן פתוח: מ Lupita Nyong'o (32, "12 שנים עבד") כדי Angelababy (26, "Bride Wars") הקסים הרבה קהל היופי ואת המצלמות על השטיח האדום במטרופולין הסרט הצרפתי.

מ Lupita Nyong'o כדי Angelababy

Doutzen Kroes

ביום רביעי, דוגמניות דוגמניות דוטן קרוז ההולנדיות (30) היו מושכות במיוחד. זה היה מדהים גם כי אלה, לעומת השחקניות בעיקר לבן.

בר רפאלי

כך גם הדוגמנית הישראלית בר רפאלי (29). היופי המקצועי הפעם נראה לעין מעט עור ולבש אחד השמלות האלגנטיות ביותר על השטיח האדום של טקס הפתיחה.

קרלי קלוס

אנדרס ארה"ב דוגמנית קרלי קלוס (22). היא אמרה להיות חברה טובה של חתול הבר הבריטי קארה דלווינגן (22) וכמו קלוס הציגה את עצמה בקאן. התלבושת שלה היתה ללא ספק הכי לא קונבנציונלית: תערובת פראית של חליפת מכנסיים ושמלה חתוכה.

ג'וליאן מור

זוכת האוסקר החדשה יחסית, ג'וליאן מור (54, "עדיין אליס") ערכה הופעה מכובדת מאוד בקומה הצרפתית. חלוק האפור האלגנטי שלה היה מכוסה בסריגים ירוקים וכסופים בכל רחבי ונוצות בחלק העליון.

נעמי ווטס

השחקנית ההוליוודית הבריטית, נעמי ווטס (46, "Mollholland Drive - Street of Darkness") בחרה גם בצבע אפור לא בולט. אבל גם במקרה זה לחתוך וחומרים עשה אופנה גבוהה מתוך זה. סיכות ופנינים עשו את נצנוץ העליון ואת נוצות עשה את החצאית אמיתי לוכד את העין.

נטלי פורטמן /

זוכת האוסקר נטלי פורטמן (33, "Black Swan") קבעה את צבעי הצבעים האדומים ביום רביעי, ובראשה עמד רקדנית הבלט והכוריאוגרף הצרפתי בנג'מין מילפייד (37) על השטיח האדום הבוהק.

סופי מרסו וסיינה מילר

הצרפתייה סופי מרסו (48, "לה בום") ובריטון סיינה מילר (33, "Factoy Girl") גם נתנה את סרט הפתיחה "Standing Tall" על ידי גראנד דאם קתרין דנב (71, "התכשיט") הכבוד.

ג 'יין סימור

השחקנית ג'יין סימור ("מעבר לגן עדן") הוכיחה שגם בגיל 64 היא יכולה להיראות נהדר. אפילו זרועותיה לא צריכות להסתיר אותה בגלימה הסגולה הקצוצה.

Angelababy

מראהו של מצטרף חדש הוא לוכד עיניים: אפילו אנג'לבאבי הסיני השתמש בשטיח האדום בצרפת כדי למשוך תשומת לב. כי השמלה בצבע קרם עם רקמה פרחונית עדינה עדינה עשה ניגוד מענג את שערה הכהה ואת השפתון הוורוד.

לופיטה ניונגו

אבל זוכה האוסקר לופיטה ניונגו היה בטוח למשוך את תשומת הלב ביותר: בחלוק שיפון ירוק שלה, אף אחד לא הביט מעבר לה. ניראה בעליל, הניגרי היה גם המשחק עם השמלה עבור הצלם. מראה מוצלח מאוד!