אחר

קאן 2016: איך לחגוג בחינם

Anonim

נותני חסות המפלגה לקחת את כל העלויות

התקשורת האמריקנית אמרה היום, "הוליווד ריקה - כולם בקאן". העובדה שכל העיר נפתחה בדרום צרפת, אבל לא ממש נכון. כמה סלבריטאים עדיין כאן. לדוגמה, בסוף השבוע, סטיבן טיילר עמד לידי בתחנת הדלק, ניקה את חלונות מכוניתו בדייקנות קפדנית, בעוד חברתו בת-החצייה מתופפת משועממת על ההגה.

וכשקיבלתי את ארוחת הערב של "יום האם המוקדמת" בבית סוהו עם כמה חברים ביום שבת, ישבו ג'ק ושרון אוסבורן ליד השולחן הבא. מכאב ההפרדה בשרון לא הרגיש כלל. במקום זאת, 63 בן משעשעת את עצמה עם נכדה הנדי אנדי. וביום ראשון, על שדרת לורל קניון בסטודיו סיטי, כמעט שני פפראצי רצו למכונית במהירות האפשרית לשוק של האיכר. כפי שנודע לי מאוחר יותר, אן האת'ווי פשוט קנתה שם תפוחים. כמובן, אירוע כזה חייב להיות מוקלט. אבל אתם מבינים, צפיפות הסלבריטאים בעיר היא עדיין גבוהה למדי. אבל כמובן שזה כבר משהו על "כל נמרים לדרום צרפת" כותרות.

עשרות כוכבים ברשימה הגיעו לקאן, אחרים נמצאים בדרכם בימים אלה. כמה מהם, בעצם להציג סרט בפסטיבל הסרטים, אבל רבים פשוט להיות שם ולהראות את עצמם כמסיבה ב Promenande de la Croisette עולה בזה אחר זה. כמובן, השנה מאות דגמים צעירים ורוצים להיות לערבב היטב אנשים עקבים. או להתגלות, או רק שבועיים כדי לחוות את אורח החיים של יפה ועשיר ביותר.

אבל איך יכולות הנערות הצעירות להרשות לעצמן את מסע היוקרה לקוט ד'אזור? פשוט: בעזרתו של נותן החסות. אלה הם בדרך כלל מאוד, אנשים עשירים מאוד, אשר משלמים את הנסיעה נערה מאוד אטרקטיבי במיוחד לינה. ובכן, וכמובן את הארון הנכון לא צריך להיות חסר. חברה של חבר שלי יש חסות השנה. הבחור הוא מיליארדר הודי שיהיה בקאן עם יאכטה ענקית שלו בשבועיים הקרובים. כמובן, סירה כזו צריך להיות מלא.

בגלל זה הבחור גם נותן חסות לטיולים של המבקרים שלו. החבר מקבל תשלום עבור הטיסה, היא מקבלת חדר על היאכטה, ואחרי הגעתו היא הובילה דרך התצוגה (אני חושב שזה היה ולנטינו), שם היא יכולה לבחור כמה בגדים. ומה היא צריכה לעשות בשביל זה? ובכן, לכאורה שום דבר. היא אומרת לה "ריצ'י ריץ '" היא פשוט על חברה אטרקטיבית. אם זה באמת מה תמיד "ספונסרים" מצפים, הוא משהו שיש לדון בו.

אז הוליווד היא "ריקה" ואת היאכטות מלאות. תודה חסות. אז המפלגה יכולה להתחיל.

ברכות מלאלנד שולחות